Organy Izby /II kadencja/
wybrane w dniu 18 marca 2006r. na V Sprawozdawczo – Wyborczym Zjeździe Delegatów
Okręgowa Rada:
OŁTARZEWSKI Mieczysław |
Przewodniczący |
NIECHCIAŁ Tadeusz |
z-ca Przewodniczący |
GĄSIOR Janusz |
z-ca Przewodniczący |
BARCICKA Ewa |
Sekretarz |
KONWINSKI Jan |
Skarbnik |
KUDYBA Marek |
z-ca Skarbnika |
CIAŚ Jerzy |
Członek OR |
CIEŚLAK Jacek |
Członek OR |
KABAT Ryszard |
Członek OR |
KANAS Tadeusz |
Członek OR |
KOCUR Zbigniew |
Członek OR |
KOMOROWSKI Janusz |
Członek OR |
KONIECZNY Janusz |
Członek OR |
KORDAS Barbara |
Członek OR |
MICHEL Romuald |
Członek OR |
MIELECH Andrzej |
Członek OR |
OLSZEWSKI Mariusz |
Członek OR |
PACZKOWSKA Teresa |
Członek OR |
SABISZ Ryszard |
Członek OR |
SICIŃSKI Tomasz |
Członek OR |
SŁONIECKI Stefan |
Członek OR |
SYPEK Mirosław |
Członek OR |
ŻUK Helena |
Członek OR |
Okręgowa Komisja Rewizyjna:
ZAWADZKI Jacek |
Przewodniczący |
ŁOZOWSKA Sylwia |
z-ca Przewodniczącego |
ERECIŃSKA Kazimiera |
Sekretarz |
KOSIŃSKI Henryk |
Członek OKR |
KRZEMIŃSKI Kazimierz |
Członek OKR |
TOMCZYK Ryszard |
Członek OKR |
Okręgowa Komisja Kwalifikacyjna:
KAMIŃSKI Stanisław |
Przewodniczący |
MOTYLAK Krzysztof |
z-ca Przewodniczącego |
SZAFLIK Władysław |
z-ca Przewodniczącego |
MIELECH Halina |
Sekretarz |
BUCZYŃSKI Arkadiusz |
Członek |
GAŁKIEWICZ Andrzej |
Członek OKK |
IMBRA Czesław |
Członek OKK |
KORDAS Gustaw |
Członek OKK |
KOZAKOWSKA Daria |
Członek OKK |
NOWACZYK Stefan |
Członek OKK |
NOWAK Bogdan |
Członek OKK |
RZESZOTARSKI Andrzej |
Członek OKK |
Okręgowy Sąd Dyscyplinarny:
BOBKIEWICZ Jan |
Przewodniczący |
BROCHMANN Bogusław |
z-ca Przewodniczącego |
BARANOWSKI Zdzisław |
z-ca Przewodniczącego |
JUST Justyna |
Sekretarz |
NEKANDA - TREPKA Maria |
Członek OSD |
MICHAŁKOWICZ Maria |
Członek OSD |
ARSZYŁO Zenon |
Członek OSD |
SZYSZKO Adam |
Członek OSD |
MALECHA Leszek |
Członek OSD |
RYTERSKI Krzysztof |
Członek OSD |
GROCHOWICZ Dariusz |
Członek OSD |
HAMBERG Mirosław |
Członek OSD |
KWIECIEŃ Jarosław |
Członek OSD |
OSTOJSKI Jerzy |
Nieczynny Członek OSD |
PLUTO - PRĄDZIŃSKI Rajmund |
Członek OSD |
SMUŁCZYŃSKI Edmund |
Członek OSD |
Okręgowy Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej:
GAŁUS Andrzej |
Koordynator OROZ |
DEMKOWICZ Henryk |
OROZ |
STACHURA Janina |
OROZ |
BŁASZCZYK Kazimierz |
OROZ |
GAZIŃSKI Bronisław |
OROZ |
JABŁONKA Ireneusz |
OROZ |
SZARKOWSKI Wiesław |
OROZ |