WITAMY NA STRONACH BIULETYNU INFORMACJI PUBLICZNEJ POLSKIEJ IZBY INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA

Strona Krajowa BIP
Zachodniopomorska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa
  • Zasady gospodarki finansowej Izby Okręgowej
  • Skład Organów Izby Okręgowej
  • Uchwały Zachodnipomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa
  • Kontakt do Okręgowej Izby
  • Informacje bieżące Okręgowej Izby
  • Struktura własności Okręgowej Izby
  • Majątek Okręgowej Izby
  • Informacja o zasadach funkcjonowania podmiotu Okręgowej Izby
  • Serwis
  • rejestr zmian
  • statystyki odwiedzin
  • instrukcja obsługi
  • redakcja BIP
  • administracja stroną BIP
  • ZACHODNIOPOMORSKA OKRĘGOWA IZBA INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA   \  SKŁAD ORGANÓW IZBY OKRĘGOWEJ

      Skład Organów Zachdniopomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa / II kadencja /

     

    Organy Izby /II kadencja/

     wybrane w dniu 18 marca 2006r. na V Sprawozdawczo – Wyborczym Zjeździe Delegatów

     

     

    Okręgowa Rada:

    OŁTARZEWSKI  Mieczysław

    Przewodniczący

    NIECHCIAŁ  Tadeusz

    z-ca Przewodniczący

    GĄSIOR Janusz

    z-ca Przewodniczący

    BARCICKA  Ewa

    Sekretarz

    KONWINSKI  Jan

    Skarbnik

    KUDYBA Marek

    z-ca Skarbnika

    CIAŚ  Jerzy

    Członek OR

    CIEŚLAK  Jacek

    Członek OR

    KABAT  Ryszard

    Członek OR

    KANAS Tadeusz

    Członek OR

    KOCUR Zbigniew

    Członek OR

    KOMOROWSKI Janusz

    Członek OR

    KONIECZNY Janusz

    Członek OR

    KORDAS  Barbara

    Członek OR

    MICHEL  Romuald

    Członek OR

    MIELECH  Andrzej

    Członek OR

    OLSZEWSKI  Mariusz

    Członek OR

    PACZKOWSKA Teresa

    Członek OR

    SABISZ  Ryszard

    Członek OR

    SICIŃSKI  Tomasz

    Członek OR

    SŁONIECKI  Stefan

    Członek OR

    SYPEK Mirosław

    Członek OR

    ŻUK Helena

    Członek OR

     

    Okręgowa Komisja Rewizyjna:

    ZAWADZKI  Jacek

    Przewodniczący

    ŁOZOWSKA Sylwia

    z-ca Przewodniczącego

    ERECIŃSKA Kazimiera

    Sekretarz

    KOSIŃSKI Henryk

    Członek OKR

    KRZEMIŃSKI  Kazimierz

    Członek OKR

    TOMCZYK Ryszard

    Członek OKR

     

    Okręgowa Komisja Kwalifikacyjna:

    KAMIŃSKI  Stanisław

    Przewodniczący

    MOTYLAK  Krzysztof

    z-ca Przewodniczącego

    SZAFLIK Władysław

    z-ca Przewodniczącego

    MIELECH  Halina

    Sekretarz

    BUCZYŃSKI Arkadiusz

    Członek

    GAŁKIEWICZ Andrzej

    Członek OKK

    IMBRA  Czesław

    Członek OKK

    KORDAS Gustaw

    Członek OKK

    KOZAKOWSKA  Daria

    Członek OKK

    NOWACZYK Stefan

    Członek OKK

    NOWAK  Bogdan

    Członek OKK

    RZESZOTARSKI Andrzej

    Członek OKK

     

    Okręgowy Sąd Dyscyplinarny:

    BOBKIEWICZ Jan

    Przewodniczący

    BROCHMANN Bogusław

    z-ca Przewodniczącego

    BARANOWSKI Zdzisław

    z-ca Przewodniczącego

    JUST Justyna

    Sekretarz

    NEKANDA - TREPKA Maria

    Członek OSD

    MICHAŁKOWICZ  Maria

    Członek OSD

    ARSZYŁO Zenon

    Członek OSD

    SZYSZKO  Adam

    Członek OSD

    MALECHA  Leszek

    Członek OSD

    RYTERSKI  Krzysztof

    Członek OSD

    GROCHOWICZ Dariusz

    Członek OSD

    HAMBERG Mirosław

    Członek OSD

    KWIECIEŃ Jarosław

    Członek OSD

    OSTOJSKI Jerzy

    Nieczynny Członek OSD

    PLUTO - PRĄDZIŃSKI Rajmund

    Członek OSD

    SMUŁCZYŃSKI Edmund

    Członek OSD

     

    Okręgowy Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej:

    GAŁUS  Andrzej

    Koordynator OROZ

    DEMKOWICZ Henryk

    OROZ

    STACHURA Janina

    OROZ

    BŁASZCZYK Kazimierz

    OROZ

    GAZIŃSKI Bronisław

    OROZ

    JABŁONKA Ireneusz

    OROZ

    SZARKOWSKI Wiesław

    OROZ

     

      udostępnił AGNIESZKA BARCICKA dnia 2009-02-12 wersja do druku |  inf |  zmiany |  statystyki 
    Biuletyn Informacji Publicznej v1.0 góra